MWGranit logo

O Nas

O MWGRANIT

Firma MWGRANIT jest firmą zajmującą się obróbką i montażem kamieni naturalnych. Dzięki stosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych oferujemy swoim klientom najwyższej jakości materiał, jego obróbkę oraz profesjonalne ułożenie.

 

W swojej pracy stosujemy bardzo bogatą kolorystycznie gamę kamieni, takich jak: granity, marmury, onyksy, kwarcyty, kamienie półszlachetne i szlachetne, porfiry, wapienie, piaskowce. Wszystkie te materiały są bardzo starannie selekcjonowane już w miejscu ich wydobycia. Względy estetyczne kamienia muszą korespondować z miejscem jego wbudowania, tak aby podkreślić jego ponadczasowy charakter. Kamień jest niezwykłym materiałem, który idealnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach. Posiada jednak swoją specyfikę, dlatego jego właściwy dobór najlepiej powierzyć sprawdzonej firmie.

 

Obróbkę kamieni wykonujemy na zaawansowanych technologicznie maszynach. Poczynając od pomiaru, który wykonujemy skanerami laserowymi, tworzymy projekty CAD umożliwiające zaprogramowanie naszych sterowanych numerycznie maszyn. Posiadamy maszyny pozwalające na precyzyjne docięcie kamienia, jego frezowanie, toczenie, rzeźbienie, tak aby uzyskać każdy pożądany kształt.

 

Kamień montujemy w oparciu o własne brygady montażowe, których umiejętności i doświadczenie gwarantują uzyskanie perfekcyjnej jakości wykonania prac. Aby ukazać w pełni piękno, szlachetność i niepowtarzalność kamienia staramy się montować elementy kamienne w jak największych możliwych do uzyskania formatach, zwracając jednocześnie uwagę na jego rysunek, tak aby jego przeżylenia, przebarwienia na sąsiadujących ze sobą elementach współgrały ze sobą.

Kamienne posadzki

Polecam – Pełen profesjonalizm – od pomiaru do montażu.

Adam Szałajko

Twój wymarzony projekt w 3 łatwych krokach
MWGRANIT - eksperci w kreowaniu niepowtarzalnych przestrzeni

01

Zapoznaj się z ofertą

Odkryj szeroką gamę naszych ekskluzywnych usług, w których łączymy piękno i trwałość kamienia naturalnego z indywidualnymi potrzebami oraz gustem. Przejrzyj nasze realizacje, aby zobaczyć, jak możemy uczynić Twoje wnętrza niepowtarzalnymi i prestiżowymi.

02

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub chcesz omówić swój projekt, skontaktuj się znami za pomocą formularza kontaktowego na stronie, wysyłając e-mail lub dzwoniąc na podany numer telefonu. Doradcy będą gotowi, aby pomóc Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej przestrzeni.

03

umów się na spotkanie i realizacje

Po omówieniu projektu z naszymi ekspertami i wybraniu odpowiednich materiałów oraz usług, umów się na spotkanie w celu dokładnego wymierzenia oraz omówienia szczegółów realizacji. Zajmiemy się kompleksową realizacją projektu - od pomiarów, przez produkcję, aż po montaż i finalne wykonanie.